Baby Joy – Sklep z Zabawkami dla dzieci

Stworzone z miłości do dzieci...

Zabawki i artykuły dziecięce. Rozwój, zdrowie i bezpieczeństwo dziecka na pierwszym miejscu!

Stworzone z miłości do dzieci...

Zabawki i artykuły dziecięce. Rozwój, zdrowie i bezpieczeństwo dziecka na pierwszym miejscu!

Nasze produkty

Miło nam, że tu jesteś. Mamy nadzieję ze nasza oferta sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jesteśmy rodzicami dwójki dzieci. Tworząc nasz sklep byliśmy świadomi tego, jak ważny jest rozwój dziecka, zdrowie i bezpieczeństwo. Kierując się tą wiedzą, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym będą się znajdować zabawki wartościowe. W dzisiejszych czasach mamy wokół siebie wiele świadomych rodziców, którzy wiedzą, jak ważnym elementem w życiu dziecka jest danie mu możliwości rozwijania swoich zainteresowań, umiejętności i przy okazji nauki.

Stacjonarnie oraz on-line

Nasz początek to otwarcie sklepu stacjonarnego na terenie Radzymina, jednak idąc z duchem czasu postanowiliśmy zrobić krok dalej, rozszerzając naszą działalność o sprzedaż internetową. Mamy świadomość jak ważna dla mam jest możliwość robienia zakupów on-line, bez wychodzenia z domu. 

Wysoka jakość

Jak wspomnieliśmy na początku, jesteśmy przede wszystkim rodzicami. Zawsze przywiązujemy ogromną uwagę do jakości wyrobów oferowanych przez producentów zabawek i artykułów dziecięcych, i to było głównym fundamentem tworzonego przez nas sklepu.

Szeroki wybór

Oferujemy bogaty asortyment produktów: Można u nas kupić zabawki drewniane oraz licencjonowane, a także wiele innych znanych marek. Zostały one przez nas specjalnie wyselekcjonowane, aby zadowolić potrzeby każdego klienta. W sprzedaży posiadamy również artykuły dziecięce.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Poznaj opinie naszych klientów

Super wielki wybór zabawek. Bardzo atrakcyjne ceny. Bardzo miła obsługa. Najlepszy sklep z zabawkami w Radzyminie! Naprawdę Polecam 🙂

Agnieszka

Wspaniałe miejsce ❤️ Polecam z całego serca ❗zabawki przecudne a właściciele przemili:) super doradzą 🌷 Polecam polecam ❤️

Dorota

💚Super zaopatrzenie 💛mega wybór produktów - nie tylko zabawek 🤎fantastyczna obsługa - świetnie potrafi doradz

Izabela

Fajny lokalny sklep z dostępem do ciekawych zabawek, miła obsługa i dobra lokalizacja 😉

Patrycja